Gniazdo - rodzima wiara i kultura

G n i a z d o

Rodzima wiara i kultura

Strona główna   •   Gniazdo   •   Konkurs   •   Szukaj   •   Linki   •   Kontakt

Konkursy

Rozstrzygnięcie konkursu na rodzimą kartkę
2010-10-12

Zwycięzcą konkursu "Gniazda" na rodzimą kartkę świąteczną został Stanisław Świgoń. Cztery prace autora (na święta Jare, Gody, Dożynki i Kupalnockę) zostały najwyżej ocenione przez zespół redakcyjny i uzyskały 9,4 pkt na 10 możliwych.

Dalsze miejsca zajęli Justyna Osiecka (9,3), Klaudia Jankowska (9,2), Dominika Gaczorek (8,3) i M. Mazurek (7,3). Jak widać poziom najlepszych prac był wyrównany i zadecydowały minimalne różnice oceny.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! W sumie na konkurs nadesłano 24 prace piętnastu autorów. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie!

Zwycięzkie prace trafią na specjalną wkładkę (cztery prace Świgonia i po jednej pozostałych zwycięzców) w najnowszym numerze "Gniazda" dając możliwość ich wycięcia i wysłania. Autorzy otrzymają egzemplarze pisma z ich pracami oraz koszulki ufundowane przez Rodzimy Kościół Polski. Zgłoszone prace dziecięce (Marceliny, czteroletniego Kuby i jedenastoletniego Juliusza) zostaną poza konkursem uhonorowane książkami ufundowanymi przez RKP i KulturaLudowa.pl. Ponadto swoje nagrody przyznają ZZW Słowiańska Wiara oraz portal KulturaLudowa.pl o czym osobno poinformujemy.


Patronat kulturalny nad konkursem, poza wcześniej wymienionymi sponsorami nagród, dodatkowo sprawował serwis internatowy pisma folkowego "Gadki z Chatki".

redakcja

Powiadamiacz

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym serwisie, wpisz swój adres email i wyślij.


Wszelkie prawa zastrzeżone © gniazdo.rodzimowiercy.pl
CEP CMS wersja 0.1.100