Gniazdo - rodzima wiara i kultura

G n i a z d o

Rodzima wiara i kultura

Strona główna   •   Gniazdo   •   Konkurs   •   Szukaj   •   Linki   •   Kontakt

Muzyka

Oświadczenie zespołu Percival Schuttenbach w sprawie "Równonocy"
2013-04-15
Z przykrością informujemy że zapowiadane koncerty z pod znaku Równonoc odbędą się bez naszego udziału. Nasz udział w całym projekcie był wielokrotnie pomijany, żadne obietnice związane z naszym udziałem zarówno w projekcie jak i w koncertach nie zostały dotrzymane a na koniec odmówiono nam przyrzeczonego już 3 miesiące temu honorarium. Wobec takiego postawienia sprawy wycofujemy się z tego cyrku, co wielu naszych fanów przyjmie zapewne z radością :)

Tych którzy chcieli zobaczyć właśnie nas, ogromnie przepraszamy :(
Z naszej strony zrobiliśmy wszystko co było możliwe żeby dla Was zagrać. Niestety jak zwykle dla wielkiego show businessu, szeregowy słuchacz i fan jest ... sami wiecie czym :/ a pół-playback jest tańszy niż żywy zespół, bo nic nie kosztuje :/

Za to teraz już nic nie przeszkodzi nam w pracy nad "Svantevitem", a co jest bardzo istotne - pierwszy klip promujący nowy album jest już prawie gotów i już niedługo ogłosimy datę premiery!!!

Zapraszamy również na kolejne koncerty trasy "Dominus Svantevitus Tour 2013", której moc i energia przeszła już teraz do legendy :)
Mikołaj/Percival

Powiadamiacz

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym serwisie, wpisz swój adres email i wyślij.


Wszelkie prawa zastrzeżone © gniazdo.rodzimowiercy.pl
CEP CMS wersja 0.1.100