Gniazdo - rodzima wiara i kultura

G n i a z d o

Rodzima wiara i kultura

Strona główna   •   Gniazdo   •   Konkurs   •   Szukaj   •   Linki   •   Kontakt

Rodzima wiara

Czy sprawa RÓWNONOCY Donatana zakończy się w sądzie?
2013-09-24

Zespół Percival Schuttenbach zdementował wczoraj na Facebooku pojawiające się tu i ówdzie informacje, jakoby zgodził się na bezinteresowny udział w tworzeniu albumu "Równonoc", który nie dalej jak półtora tygodnia temu oficjalnie pokrył się diamentem czyli został sprzedany w ilości ponad 75 tys. egzemplarzy. Percival nie brał udziału w koncercie, podczas którego wręczone zostały symboliczne diamentowe płyty.


Oto treść oświadczenia zespołu, nadesłana do naszej redakcji:


"Wpis we wkładce do albumu "Równonoc", o naszej rzekomej bezinteresowności, pojawił się tam bez naszej wiedzy! Nigdy nie umawialiśmy się na bezinteresowny udział. Warunki na jakie się zgodziliśmy w ogóle nie zostały dotrzymane. Wpis jest sprytną manipulacją, mającą na celu wytworzyć przeświadczenie, że pracujemy i tworzymy bezinteresownie. Znamienne jest, że okładkę "Równonoc" zobaczyliśmy pierwszy raz dopiero półtora miesiąca po premierze (dwa i pół miesiąca po rozpoczęciu przedsprzedaży). Nie trzeba dodawać, że nie była z nami konsultowana."


Tymczasem sam Percival świętuje premierę płyty "Svantevit", która już w kilka dni po ukazaniu się zbiera nieprawdopodobnie przychylne opinie. Zespół w dniu premiery umożliwił
odsłuchanie płyty na swoim kanale YouTube:


http://www.youtube.com/watch?v=uXAIEhAsvjU


Percival udostępnił również materiały promocyjne:
http://www.sendspace.com/folder/z79jwv


 


 


 

mat. prasowe/Percival Schuttenbach

Powiadamiacz

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym serwisie, wpisz swój adres email i wyślij.


Wszelkie prawa zastrzeżone © gniazdo.rodzimowiercy.pl
CEP CMS wersja 0.1.100