Gniazdo - rodzima wiara i kultura

G n i a z d o

Rodzima wiara i kultura

Strona główna   •   Gniazdo   •   Konkurs   •   Szukaj   •   Linki   •   Kontakt

Ogłoszenia

Ukazało się pismo "Gniazdo. Rodzima wiara i kultura" nr 1(5)/2008
2008-10-22
Dnia 16 października (z pewnym poślizgiem) ukazał się najnowszy numer pisma "GNIAZDO. Rodzima wiara i kultura".

Zespół redakcyjny pragnie z przyjemnością poinformować, że zmianie (mamy nadzieję na lepsze) uległa formuła pisma. "Gniazdo" nadal pozostaje (na razie) pismem czarno-białym, ale powiększeniu uległ zarówno format (na A4) jak i grubość (do 60 stron).

Dołożyliśmy wszelkich starań, by numer zawierał wyczerpujący zestaw informacji na temat wszelkich wydarzeń związanych ze słowiańską duchowością i kulturą w okresie od stycznia do września 2008 r. Ponadto zaproszone do współpracy grono autorów przygotowało artykuły poruszające zróżnicowaną tematykę - od muzyki, tradycji ludowych i pogańskich wierzeń po działalność wydawniczą i polityczną.

Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z zawartością na naszej stronie: http://gniazdo.rodzimowiercy.pl/gniazdo_05.php

Pismo można zamawiać (wysyłka pocztą) poprzez mail kontaktowy na naszej stronie. Na terenie Warszawy możliwy jest odbiór osobisty. Dołożymy też starań, by "Gniazdo" pojawiało się przy okazji ważniejszych wydarzeń związanych z rodzimą kulturą i religią.

Życzymy miłej lektury i oczekujemy na uwagi i sugestie.


Redakcja "Gniazda"
Grzegorz Antosik

Powiadamiacz

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym serwisie, wpisz swój adres email i wyślij.


Wszelkie prawa zastrzeżone © gniazdo.rodzimowiercy.pl
CEP CMS wersja 0.1.100