Gniazdo - rodzima wiara i kultura

G n i a z d o

Rodzima wiara i kultura

Strona główna   •   Gniazdo   •   Konkurs   •   Szukaj   •   Linki   •   Kontakt

Konkursy

Wakacyjna Etnofotka
2009-07-03

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w letnim konkursie fotograficznym "Etnofotka". Dla wielu z nas wakacje to czas wielu ciekawych podróży i wyjazdów. Niejednokrotnie jest to najlepszy moment na odkrywanie nieznanych miejsc połączony z poznawaniem bogactwa naszej tradycji. Zachęcamy więc do fotografowania najciekawszych przejawów kultury tradycyjnej widzianej okiem współczesnego odbiorcy.


Na Konkurs należy nadsyłać zdjęcia związane z szeroko pojętą kulturą ludową. Mogą to być np. fotografie ukazujące starą wiejską zabudowę, przydrożne krzyże, kapliczki, jak również zdjęcia z festiwali, festynów i innych imprez o charakterze folklorystycznym itp. Każde zdjęcie powinno być opatrzone tytułem oraz krótkim opisem wykonanym przez autora, datą i miejscem wykonania zdjęcia. Uczestnicy mają prawo zgłaszać do Konkursu tylko i wyłącznie fotografie wykonane samodzielnie, do których Uczestnicy posiadają wszelkie prawa autorskie. Zgłaszanie zdjęć wykonanych przez inne osoby jest całkowicie zabronione. Udział w konkursie kierowany jest do wszystkich fotografujących. Fotografie należy nadsyłać do 30 września na adres redakcja@kulturaludowa.pl wraz ze zgodą na publikowanie fotografii. Organizatorzy nie przewidują honorariów autorskich za opublikowane zdjęcia.


Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w październiku 2009. Prace oceniane będą przez Jury, w którego skład wchodzić będą członkowie redakcji portalu KulturaLudowa.pl. Wszyscy laureaci o wynikach konkursu zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną. W trakcie trwania konkursu najciekawsze fotografie zamieszczane będą na stronie głównej portalu. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć Jury wybierze te najlepsze i najciekawsze, przyznając nagrody rzeczowe w postaci wydawnictw książkowych. Organizator zastrzega sobie prawo unieważnienia, przerwania, zmiany lub przedłużenia Konkursu. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu KulturaLudowa.pl. e-mail: redakcja@kulturaludowa.pl, tel.081 532 49 74 Za: KulturaLudowa.pl

Redakcja KulturaLudowa.pl

Powiadamiacz

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym serwisie, wpisz swój adres email i wyślij.


Wszelkie prawa zastrzeżone © gniazdo.rodzimowiercy.pl
CEP CMS wersja 0.1.100