Gniazdo - rodzima wiara i kultura

G n i a z d o

Rodzima wiara i kultura

Strona główna   •   Gniazdo   •   Konkurs   •   Szukaj   •   Linki   •   Kontakt

Filmy

"Starcie Tytanów" 3D
2010-04-19

"Starcie Tytanów" w reżyserii Louisa Leterriera to remake filmu "Zmierzch Tytanów" z 1981 roku. Boginię Atenę zagrała polska aktorka Iza Miko. Perseusz (Sam Worthington), urodzony jako bóg, ale wychowany jak człowiek, nie jest w stanie uratować swojej rodziny przed Hadesem (Ralph Fiennes) - mściwym bogiem świata zmarłych.

Nie mając nic do stracenia mężczyzna zgłasza się na ochotnika, by poprowadzić wyprawę do zakazanego świata Hadesa i pokonać go, zanim ten odbierze moc Zeusowi (Liam Neeson) i sprowadzi na ziemię chaos. Wraz z grupą śmiałych wojowników wyrusza w ryzykowną podróż, podczas której będzie walczyć z groźnymi demonami i strasznymi bestiami. Przeżyje tylko wtedy, jeśli uwierzy w swoją boską moc, przeciwstawi się swojemu przeznaczeniu i zacznie pisać swój własny los.

W kinach nie zobaczymy jednak polskiej aktorki Izy Miko wcielającej się w postać bogini Ateny. Po przerobieniu oryginalnego obrazu 2D na wersję 3D trzeba było go skrócić, więc usunuięto sceny z Miko. Film wyświetlany jest w wersjach 2D i 3D.

mat. dystrybutora

Powiadamiacz

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym serwisie, wpisz swój adres email i wyślij.


Wszelkie prawa zastrzeżone © gniazdo.rodzimowiercy.pl
CEP CMS wersja 0.1.100