§ Informacje prawne

Polityka dotycząca ochrony danych osobowych i prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca magazynu “Gniazdo – Rodzima Wiara i Kultura” Fnce sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Południowej 17, 65-052 Chomęcice. Kontakt z Administratorem możliwy jest drogą elektroniczną: biuro@fnce.info. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania o ukazaniu się nowego numeru Gniazd, ponownym wydaniu numerów archiwalnych, a także procesowania zamówień złożonych przez sklep oraz archiwizacji przekazanych danych na podstawie art. 6 ust 1 ppkt a.) ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego bądź organizacji międzynarodowej. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administrator przewiduje podejmowanie decyzji w sposób zautomatyzowany oraz profilowanie Pani/Pana osoby w celu lepszego dopasowania jakości usług. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Informacje o wydawcy

Wydawcą czasopisma “Gniazdo – Rodzima Wiara i Kultura” jest Fnce Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Południowej 17, 65-052 Chomęcice. NIP: 7773280407, KRS nr: 668833, REGON: 366812556.

Dane kontaktowe dla celów obsługi kupujących: Stanisław Lipski, gniazdo@rodzimowiercy.pl, 531-746-881.

Polityka dotycząca sprzedaży

Magazyn “Gniazdo – Rodzima Wiara i Kultura” jest wpisany do rejestru czasopism decyzją Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem 4009. Jest dystrybuowany zarówno przez sklep internetowy na niniejszej stronie, jak i księgarnie internetowe i fizyczne. Koszulki i inne gadżety są dystrybuowane wyłącznie przez sklep na niniejszej stronie. Wysyłki są realizowane w ciągu tygodnia po otrzymaniu wpłaty.

Reklamacje

Reklamacje są przyjmowane pod adresem gniazdo@rodzimowiercy.pl i są rozpatrywane w ciągu miesiąca od wpłynięcia.

Polityka zwrotów

Zwroty są przyjmowane w ciągu miesiąca po wysyłce towaru, pod warunkiem że towar jest w stanie nienaruszonym.